Sık Sorulan Sorular

Uygulamada yayıncı olmak tamamen ücretsizdir. Hiçbir şekilde sizden bir ücret talep etmiyoruz. Sonuçta sizin de amacınız buradan sermayesiz bir şekilde kazanç elde etmek. Bizlerde sosyal medyanın gücünü göstererek, devamlılığınız dahilinde yüksek kazançlar elde etmeyi sizlere mümkün kılıyoruz.

Yayınınıza gelen kullanıcılar uygulama üzerinden yükleme yaparak sizlere hediye göndermekte ve destek olmaktadırlar. Kendinize bir çevre ve arkadaş ortamı oluşturup size hediye göndererek destek olmalarını ara sıra hatırlatmanız gerekir. Bunun yanı sıra yeni yayıncıları motive etmek ve destek olmak için yükleme yapıp hediye gönderen onlarca destekçi var uygulamada.

İnstagramda yaptığınız canlı yayınlar gibi düşünün fakat uygulama olarak Superlive uygulamasında yapacaksınız. Herhangi bir bilgisayar ekipmanına ihtiyacınız yoktur. Yalnızca bir telefon yeterli olacaktır.

Başvuru formunuzu bize iletmenizin ardından en geç bir sonraki sabah girişiniz ve size ayrıntılı bir anlatım yapılacaktır. Bu anlatımdan sonra yayınlarınıza başlayabilirsiniz.

Her ay başlangıcından son gününe kadar minimum 30 saat yayın yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde topladığınız hediyelerin karşılığı olan maaşınızda kesinti olacaktır. 30 saati isterseniz 1 günde, isterseniz ay içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Yayın içeriği tamamen size bağlıdır. İster şarkı söyleyin, İster dans edin İster arkadaşlarınızla sohbet eder gibi yayınınıza gelen kişiler ile tanışıp sohbet edin. +18 içerikli olmadığı sürece yayın içeriği tamamen sizin kararınıza bağlıdır.

Normal instagram hesabınızda olduğu gibi Superlive’da da mesaj kutunuz tanımadığınız insanlardan gelen mesajlar ile dolu olacaktır. Ajansımızın yayıncılarının bu durumu yaşamaması için mesaj kısmının kapatılmasını öneriyoruz.

Diyelim ki Temmuz ayında yayıncılığa başladınız. Temmuz ayında topladığınız hediyelere göre maaşınız hesaplanır ve Ağustos 15’te Papara isimli aracı ödeme kurumunda adınıza açılan hesaba yatar. Yatan parayı dilediğiniz banka hesabına aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Supelive 2020 yılından itibaren aktif olan ve 1 Milyon üzerinde indirmesi olan köklü bir uygulamadır. 2020 yılından bu zamana hiç bir yayıncımız ödeme ile alakalı hiç bir problem yaşamamıştır.